Produkty

Rýchle vyhľadanie hrán

Cenník

Nechajte si zdarma zasielať cenník produktov, o ktoré máte záujem

objednať

Lamino hrany

Vlastné technologické zázemie pre rezanie ľubovoľnej šírky, razenie póru i nanášanie lepidla. Moderný a životné prostredie šetriaci živicový impregnát, garancia najvyššej možnej kvality i zhodnosti dekoru pri Vašich objednávkach, to všetko sú lamino hrany dodávané firmou VAREX. 

Rozmery, dodacie podmienky, množstvo

Lamino hrany bez lepidla - štandardná kolekcia

Lamino hrany bez lepidla sú štandardne dodávané v šírkach 22 a 40 mm. Tieto šírky - označené v poliach "Lamino hrana" jednotlivých výrobcov lamino dosiek - sú pre Vás pripravené v rámci našej štandardnej kolekcie a dodávame ich do 24 hodín. Podmienkou pre odoslanie do 24 hod., je včasná objednávka - do 12.00 hod.)

Ostatné šírky sú súčasťou našej kompletnej ponuky (viď nižšie Služby pre Vás), ktorá obsahuje viac než 150 dekorov lamino hranovacích pásiek! Návin lamino hrán bez lepidla je v rozmedzí 300 - 600 bm.

Lamino hrany s lepidlom - štandardná kolekcia

Lamino hrany s lepidlom sú dodávané v štandardných šírkach 22 a 40 mm. Tieto šírky sú pre Vás pripravené v rámci našej štandardnej kolekcie a dodávame ich do 24 hodín (platí rovnaká podmienka včasnej objednávky ako u LH BL). Iné šírky sú možné na vyžiadanie, nános lepidla robíme od šírky 16 mm až do šírky 125 mm! Návin lamino hrán s lepidlom v rámci štandardnej kolekcie je 50 bm (max.návin robíme 150 bm).

Laminované hranovacie pásky - typy pórov


  • pór 3DS

  • pór 6DS

  • pór 5DS - perlička

  • pór 7DS
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů