Produkty

Rýchle vyhľadanie hrán

Cenník

Nechajte si zdarma zasielať cenník produktov, o ktoré máte záujem

objednať

Kašírovacie a obaľovacie fólie

Náš sortiment tvoria flexibilné vysoko účinné kašírovacie a obaľovacie fólie na báze ušľachtilej celulózy impregnovanej duroplastovou živicou. Dodávame ich v drevodekoroch, fantazijných dekoroch a v zvláštnom prevedení v uni-farbách.Fólie sú vhodné pre kašírovanie a obaľovanie profilov, líšt, zárubní, drevotriesky, MDF, atď. Povrchové varianty našich fólií sú O.O. (zvl. prev.) Wiwood a M.O. (zvl. prev.) M.O.S. Dodávajú sa v gramáži v rozmedzí 50-120 g/m2. Maximálna šírka nami ponúkaných fólií je 2200 mm, fólie zdarma narežeme na zákazníkom požadovaný rozmer. Zdarma je tiež konzultácia s manažérmi a technikmi VAREXu, ktorí Vám pomôžu zvoliť vhodný typ fólie.

Technický návod spracovania fólií na stiahnutie

Diamantový povrch fólií – Novinka na európskych trhoch

Je nám veľkým potešením predstaviť Vám veľmi zásadnú novinku v oblasti kašírovacích a obaľovacích fólií, tzv. fólie s diamantovým povrchom.

V zásade sa dá akýkoľvek tovar hodnotiť pomerom ceny a kvality. Tlak marketérov na vývoj technológií je v tomto ohľade stále silnejší. Jeden z produktov, u ktorého sa darí zásadným spôsobom tento pomer kvality a ceny posunúť smerom k spotrebiteľovi, sú kašírovacie a obaľovacie fólie, ktorých povrch je upravený špeciálnym lakom.

Táto úprava dáva fólii odolnosť diamantu – odtiaľ jej obchodný názov. Ide o vysokú odolnosť v zmysle mechanickom aj chemickom. Teda odolnosť voči oderu, poškriabaniu a voči leptaniu agresívnymi látkami, vrátane ľudského potu. To sú charakteristiky predurčujúce využitie „diamantových“ fólií všade tam, ke sú plochy či profily týmto spôsobom zaťažované. Diamantová fólia je aj v tomto ohľade akýmsi medzistupňom medzi klasickou fóliou a CPL doskou.

VAREX prichádza s novinkou v pomerne krátkej dobe od jej uvedenia na európsky trh. Štandardne si v tejto úprave môžete vybrať z prvých šiestich dekorov, ktoré je možno odobrať okamžite a v akomkoľvek množstve. Individuálne je potom možné zaistiť akýkoľvek druh a dekor fólií s „diamantovým“ povrchom na základe dohodnutého minimálneho množstva odberu. S výberom a uvedením do výroby Vám radi pomôžu naši manažéri. Majú pre Vás pripravené vzorky, technické špecifikácie a atesty a zároveň Vás zoznámia s konkrétnymi cenami jednotlivých fólií.

Prehľad dekorov fólií s diamantovým povrchom

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů