Produkty

Rýchle vyhľadanie hrán

Cenník

Nechajte si zdarma zasielať cenník produktov, o ktoré máte záujem

objednať

O spoločnosti Varex

V roku 1993 založili spoločnosť VAREX CZECH Ivan Vlach a Ing.František Ampapa. Najprv išlo o obchodnú činnosť, kde boli postupne naviazané kontakty s poprednými európskymi výrobcami , spoločnosť sa postupne dostávala na vrchol českého trhu s ponukou kvalitného materiálu pre výrobcov nábytku.
Následný rozvoj  priniesol nielen rozšírenie obchodnej činnosti ,servisu ale i zásadné investície do vlastnej výroby, vďaka ktorej bola rozšírená škála ponúkaných produktov. V súčasnosti je veľkou prednosťou spoločnosti možnosť vlastnej tlače daného dekoru termoplastových hrán tak, aby výsledný efekt uspokojil i najnáročnejšieho zákazníka.

Obchodná expanzia nám umožnila otvoriť pobočku na Slovensku v Bánovciach nad Bebravou.

Od roku 2001 sme držiteľmi certifikátu o zavedení a dodržovaní systému managementu akosti podľa normy EN ISO 9001:2000 v obore výroby a predaja laminohrán.
V roku 2006 bol obor platnosti rozšírený o výrobu a predaj termoplastových (ABS, PVC, PP) hrán.

 

         

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů