Produkty

Rýchle vyhľadanie hrán

Cenník

Nechajte si zdarma zasielať cenník produktov, o ktoré máte záujem

objednať

Lepidlá

Firma VAREX ponúka široký sortiment lepidiel pre oblasť drevárskeho a nábytkárskeho priemyslu. Stali sme sa výhradným zástupcom talianskeho výrobcu DURANTE & VIVAN S.p.A
Jedná sa o spoločnosť s bohatou tradíciou, založenou na začiatku šesťdesiatych rokov v oblasti Pordenone, v centre nábytkárskej výroby. Vlastný výskum, vývoj a moderné laboratórne zázemie ponúka vysoký stupeň podpory produktov.

Lepidlá výrobcu DURANTE & VIVAN nachádzajú uplatnenie v oblasti lepenia, ako je napríklad výroba nábytku, výroba dverí a okien, hranovanie, oplášťovanie profilov, kašírovanie dverovky, lepenie plôch (fólií), tvrdého i mäkkého dreva, postformingových plášťov a ďalších montážnych spojov.

V oblasti tavných lepidiel môžeme ponúknuť lepidlá na báze EVA, APAO, PUR. Líšia sa od seba zvýšenou tepelnou odolnosťou. Všetky typy sa spracovávajú na štandardných strojoch.

Niektorí predajcovia olepovacích  strojov  priamo odporúčajú produktový rad lepidiel DUDITERM z dôvodu zaistenia bezproblémového chodu ich strojov. Tým je zaručená maximálna efektivita a vysoká spoľahlivosť spojov.

 

Firma VAREX ponúka zákazníkom poradenstvo, školenie, vzorky lepidiel pre odskúšanie aj laboratórne overenie lepených spojov.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů